Showbiz

Bashkëpunimi Mozzik dhe Elvana kap milionëshin e parë në YouTube

 

Mozzik dhe Elvana kanë publikuar para disa ditësh bashkëpunimin e tyre të parë.

Ky projekt është pritur mirë nga publiku, madje ai ka kapur milionëshin e parë të klikimeve në platformën online YouTube, ku edhe është publikuar kënga me titullin “S’ka”.