Showbiz

Fox dhe Machine Gun Kelly shpesh diskutuan për fejesën

 

Fejesa e Megan Fox dhe Machine Gun Kellyt nuk ishte një befasi për miqtë e tyre të afërt, pasi çifti shpesh kishin diskutuar për këtë.

Rokeri i 'My Bloody Valentine' i propozoi aktores 35-vjeçare javën e kaluar në Porto Riko dhe nuk ishte aq befasuese për miqtë e tyre, pasi dyshja kishin folur shpesh për fazën tjetër në marrëdhënien e tyre.