Showbiz

Rita Ora shfaqet në stile të ndryshme

 

Rita Ora i mban të përditësuar fansat e saj përmes rrjeteve sociale.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore numëron mbi 16 milionë ndjekës vetëm në Instagram dhe aty sjell vazhdimisht imazhe të ndryshme.