Showbiz

Puma sjell koleksionin me emër shqip falë Dua Lipës

 

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa dhe Puma janë duke punuar në koleksionin e ri i cili do të quhet “Flutur” në shqip.

Këtë e kanë bërë të ditur edhe Dua por edhe marka e veshjeve sportive Puma.