Showbiz

“One Right Now” bashkëpunimi i parë i yjeve The Weeknd dhe Post Malone

 

Dyshja e njohur e muzikës, The Weeknd dhe Post Malone, e kanë publikuar videoprojektin e ri muzikor me titull “One Right Now”.

Kënga e shënon bashkëpunimin e parë mes dy artistëve yje, të njohur për lansimin e hiteve të shumta që ndër vite i kanë dominuar toplistat muzikore anembanë botës.