Showbiz

Willow Smith dhe Tarvis Barker kanë bashkëpunuar në këngën e re “Transparent Soul”

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Willow Smith është rikthyer në skenën e muzikës me lansimin e këngës së re, “Transparent Soul”.

Projekti i zhanrit pop-punk vjen në bashkëpunim me bateristin e grupit “Blink-182”, Travis Barker, i cili njëkohësisht është i dashuri i ri i yllit televiziv Kourtney Kardashian.