Showbiz

Lady Gagas i kthehen në gjendje të mirë dy qentë e vjedhur

Foto: AP/Associated Press
 

Dy qentë e vjedhur të Lady Gagas janë gjetur dhe i janë dorëzuar Policisë.

Dy qentë ishin vjedhur gjatë një grabitje me armë që kishte ndodhur dy ditë më parë në Los Angjelos, shkruan BBC.