Showbiz

Shtyhet data e filmit të ri të Jenniref Lopezit, “Marry Me”

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Është shtyrë data e lansimit të filmit të ardhshëm të Jennifer Lopezit, me titull “Marry Me”.

Komedia romantike e cila i bënë bashkë në ekran këngëtarët të cilët tashmë kanë bashkëpunuar edhe në muzikë, JLo dhe Maluma, si dhe aktorin Owen Wilson, do të lansohet për gjithë shikuesit më 11 shkurt të vitit 2022, në kohë për Ditën e të Dashuruarve vitin e ardhshëm.