Showbiz

Jason Derulo dhe Adam Levine sjellin këngë të re

Jason Derulo dhe Adam Levine sjellin këngë të re
 

Jason Derulo dhe Adam Levine janë bashkuar për të nxjerrë një këngë të titulluar “Lifestyle”.

Në videoklipin e këngës shihen të dy të cilët tentojnë ta marrin vëmendjen e një gruaje, shkruan NME.