Showbiz

Sean ‘Diddy’ Combs shpërndan ndihma për turmën e njerëzve në Miami

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Reperi i njohur amerikan, Sean ‘Diddy‘ Combs, i ka ndihmuar banorët e Miamit të prekur nga kriza e shkaktuar nga koronavirusi, duke iu dhuruar bankënota 50 dollarëshe.

Reperi gjithashtu i shpërndau turmës karta dhuratash prej 50 dollarësh, dhe çanta që përmbanin produkte higjenike.