Showbiz

Ben Affleck dhe Ana de Armas po bashkëjetojnë

 

Çifti i njohur i showbizit, Ben Affleck dhe Ana de Armas, kanë vendosur të jetojnë së bashku në shtëpinë e aktorit dhe regjisorit në Los Angeles, derisa ylli i filmit “Knives Out” ka vendosur ta shes shtëpinë e saj në Venice të Kalifornisë.

Lajmin e ka bërë të ditur revista prestigjioze “People”.