Showbiz

“AC/DC” i kryeson toplistat britanike

“AC/DC” i kryeson toplistat britanike
 

Rok grupi “AC/DC” e mundi konkurrencën në Britani të Madhe me albumin “Power Up” dhe ka arritur të pozicionohet në vendin e parë të toplistave muzikore të vendit.

Grupi australian e arriti këtë sukses për herë të katërt në karrierë, falë shitjes së rreth 62 mijë kopjeve të këtij incizimi.