Showbiz

Ronela Hajata dhe Don Phenom publikojnë “Çohu”

 

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ronela Hajati, ka publikuar këngën më të re të cilën e ka bërë në bashkëpunim me reperin shqiptar Don Phenom.

Kënga titullohet “Çohu”, tekstin e së cilës e kanë shkruar të dy këngëtarët, ndërsa melodinë e ka bërë Hajati, transmeton Koha.net.