“JBMTQR” kënga e re nga Lluni e Lyrical Son

“JBMTQR” kënga e re nga Lluni e Lyrical Son

17 February 2019 01:02

Anëtarët e labelit Pint, Lluni e Lyrical Son kanë publikuar këngën e tyre më të re “JBMTQR”.

Producent të këngës janë K-Masteri dhe Strike Beats, derisa teksti është shkruar nga të dy reperët, transmeton Koha.net.

Kënga vjen me videoklip që është punuar nga Motional.

“JBMTQR” është pjesë e albumit më të ri të Pintave “USA”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme