“Jetë” kënga e re nga Alban Skenderaj

“Jetë” kënga e re nga Alban Skenderaj

05 February 2019 19:06

Alban Skenderaj ka publikuar këngën e tij më të re “Jetë”.

Tekstin dhe muzikën e kësaj kënge e ka bërë vet këngëtari nga Shqipëria, transmeton Koha.net.

Derisa është edhe bashkëproducent me Endri Shanin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme