Showbiz

Rita Ora veshur plot ngjyra

 Rita Ora veshur plot ngjyra
 

Ajo është gjithmonë një hap para për sa i përket tendencave të modës. Së fundmi, ylli shqiptar është fotografuar në Londër, veshur plot ngjyra.

Rita Ora dukej mjaft interesante veshur me një bluzë të kuqe, fund rozë dhe një xhaketë të zezë të madhe.