Reklama

MerrJep lanson aplikacionet e reja në iOS dhe Android

merrjep

MerrJep.com, platforma më e madhe e tregtisë online në Kosovë, ka bërë një hap përpara duke prezantuar aplikacionet e reja mobile për Android dhe iOS. Këto aplikacione do t'ju lehtësojnë blerjen, shitjen dhe tregtimin e produkteve dhe shërbimeve në mënyrë më të shpejtë dhe efikase.

Çfarë ofron aplikacioni i ri i MerrJep.com?

Ndërfaqe e përmirësuar

Aplikacionet e reja janë dizajnuar me një ndërfaqe të pastër dhe të lehtë për t'u përdorur. Pavarësisht nëse jeni duke shfletuar për të blerë një produkt apo dëshironi të postoni një shpallje të re, çdo hap është i thjeshtë dhe i qartë.

Kërkim të avancuar

Aplikacionet ofrojnë mundësi kërkimi të avancuar, duke ju lejuar të filtroni rezultatet sipas kategorive, çmimeve, lokacionit dhe shumë parametrave të tjerë. Kjo ju ndihmon të gjeni saktësisht atë që kërkoni në një kohë shumë të shkurtër.

Njoftime në kohë reale

Me aplikacionet e reja, ju do të merrni njoftime në kohë reale për ofertat më të reja, mesazhet nga blerësit apo shitësit dhe çdo aktivitet tjetër të rëndësishëm. Kjo ju mban gjithmonë të informuar dhe të lidhur me tregun.

Postimi i lehtë i shpalljeve

Aplikacionet ju mundësojnë të postoni shpallje të reja me disa hapa të thjeshtë. Ju mund të ngarkoni foto direkt nga telefoni juaj, të përshkruani produktin apo shërbimin dhe ta postoni atë brenda pak minutash.

Menaxhimi i llogarisë

Përmes aplikacioneve, ju mund të menaxhoni llogarinë tuaj në MerrJep.com lehtësisht. Kjo përfshin modifikimin e shpalljeve tuaja, ndjekjen e mesazheve dhe të dhënat personale.

Përfitimet për përdoruesit

             Komoditet: Me aplikacionet mobile, ju mund të përdorni MerrJep.com kudo që të jeni, pa qenë nevoja të jeni para një kompjuteri.

             Efikasitet: Kërkimi dhe postimi i shpalljeve bëhet shumë më i shpejtë dhe më efikas, duke ju kursyer kohë dhe përpjekje.

             Për bizneset: Nëse jeni pronar kompanie dhe përdorni faqen si përdorues biznesi, keni zbritje të shumta për shpallje, menaxhim më të lehtë, mbështetje të dedikuar për klientët, bonuse dhe shumë përfitime të tjera.

Si të shkarkoni aplikacionin?

Aplikacionet e reja mobile të MerrJep.com janë të disponueshme për shkarkim në Google Play Store për pajisjet Android dhe në Apple App Store për pajisjet iOS. Kërkoni “MerrJep Kosovë” në dyqanin tuaj të preferuar të aplikacioneve dhe shkarkoni aplikacionin falas.

Me këto aplikacione të reja, MerrJep.com synon të përmirësojë përvojën tuaj të blerjes dhe shitjes online, duke e bërë atë më të lehtë, më të shpejtë dhe më të këndshme. Shkarkoni aplikacionin sot dhe filloni të përfitoni nga të gjitha veçoritë e tij të mrekullueshme!

*Artikull i sponsorizuar