“Vajza” me Bekim Fehmiun dhe një tregim lufte

“Vajza” me Bekim Fehmiun dhe një tregim lufte

01 December 2019 16:06

Filmi “Vajza” është i shtati me radhë në serinë e filmave me Bekim Fehmiun, që po transmetohet në Kohavision në kuadër të ciklit “E diela me Bekim Fehmiun në KTV” fuqizuar nga “Integra”.

“Vajza” sjell një tregim lufte për dashurinë e një të riu dhe një vajze partizane.

Përmes tregimit të vajzës, ushtarit, fotografit dhe një oficeri gjerman prezantohet një përjetim subjektiv i luftës.

Të dielën nga ora 20:00 në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme