Digjen 5 hektarë pyje në Kamenicë Foto: Ilustrim

Digjen 5 hektarë pyje në Kamenicë

01 September 2017 11:35

Për shkaqe të pa njohura të enjten janë përfshirë nga zjarri rreth 5 hektarë hapësirë pyjore, pronë shtetërore.

Njësiti i zjarrfikësve ka lokalizuar dhe fikur zjarrin. Nuk raportohet për të lënduar.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme