Gjendet e vdekur një grua në Istog Foto: Koha / ilustrim

Gjendet e vdekur një grua në Istog

14 February 2020 09:18

Një grua është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në Istog.

Sipas njoftimit të Policisë, viktima është gjetur nga familjarët e saj ndërkaq në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme