Kronikë

Grabitet BKT-ja, hajnat ikin me veturë të zezë të tipit 'Golf'

Persona të armatosur kanë grabitur një bankë në Veternik. Një person, i cili punonte si sigurim në bankë është lënduar dhe tani po merr tretman mjekësor. 

Siç raporton KTV-ja, Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, gjersa personat e maskuar kanë arritur të ikin në drejtim të panjohur me një veturë të zezë të tipit 'Golf'.