Kronikë e zezë

Zjarri përfshin orët e rrymës në një objekt banesor në Fushë-Kosovë

Foto: Ilustrim
 

Orët e rrymës në një objekt banesor në Fushë-Kosovë janë përfshirë nga zjarri të martën pasdite.

Sipas Policisë rrethanat e rastit janë ende të panjohura dhe se hetimet për të janë duke vazhduar.