Kronikë e zezë

Kërkohet një i dyshuar, kanosi bashkëshorten dhe iu gjetën armë në shtëpi

 

Policia e Kosovën është në kërkim të një personi të dyshuar për kanosje dhe armëmbajtje pa leje.

Të mërkurën, policia në Shtërpcë është informuar për një rast kanosje. Policët kanë shkuar në shtëpinë e të dyshuarit i cili kishte kanosur bashkëshorten e tij.