Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Klinë për tentim vrasje

 

Një person është arrestuar në fshatin Leskoc të Klinës, i dyshuar për tentim-vrasje.

Sipas njoftimit për media, i dyshuari është gjetur në vendin e ngjarjes pasi kishte shkuar te shtëpia e viktimës dhe e kishte kërcënuar se di ta vrasë. I njëjti ka deklaruar se viktima ia kishte borxh 1.000 euro pas blerjes së një automjeti.