Kronikë e zezë

Një i vrarë dhe dy të plagosur në Lipjan

FOTO: KOHA/Ilustrim
Pëlqeje KTV Video për të parë video të përzgjedhura nga KOHA
 

Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur, pas një mosmarrëveshje që pati mes dy grupeve të premten në mbrëmje në Lipjan.

Rasti është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës, të cilët deri tani e kanë cilësuar rastin si “vrasje e rëndë”.