Kronikë e zezë

Kërcënoi gruan dhe nusen e djalit, arrestohet një person në Rahovec

Foto ilustrim
 

Një person është arrestuar nga Policia në Rahovec, nën dyshimin se ka kërcënuar gruan e tij dhe nusen e djalit të tij.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjakovës, Nysret Xhurkaj, ka njoftuar viktimat kanë kërkuar nga Policia që të dërgojnë një patrullë policore pasi ndihen të kanosura nga i dyshuari.