Kronikë e zezë

Tre vëllezër në Rahovec e lidhin dhe e rrahin babanë

 

Tre vëllezër në fshatin Dobidol të Rahovecit e kanë lidhur dhe rrahur babanë e tyre, ka bërë të ditur për KOHËN zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Gjakovës, Nysret Xhurkaj.

Sipas njoftimit, ngjarja ka ndodhur të martën në ora 23:00 si shkak i një mosmarrëveshjeje.