Kronikë e zezë

Theret një person në Çagllavicë, dërgohet në QKUK

Theret një person në Çagllavicë, dërgohet në QKUK
 

Një person është therur me thikë në Çagllavicë dhe për shkak të lëndimeve është dërguar për trajtim në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci, tha se policia ka nisur hetimin.