Kronikë e zezë

Vdes një i burgosur i Burgut të Dubravës, kishte probleme shëndetësore

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Shërbimi Korrektues i Kosovës ka njoftuar se të premten ka vdekur i burgosuri F.F.

Sipas njoftimit, 67-vjeçari ka pasur probleme shëndetësore të sistemit kardiak, të sistemit urinar dhe ka qenë në dializë për një kohë të gjatë.