Botë

Bideni Trumpit: A do ta mbyllësh gojën, burrë

Foto: AP

Përplasje të shumta kanë ndodhur mbrëmjen e së martës mes presidentit Donald Trump dhe kandidatit presidencial, Joe Biden, në debatin e tyre të parë.

Disa prej mediave më prestigjioze në SHBA, shkruajnë se në këtë debat, fitues ishte Bideni.