Arbëri

AAK-ja dhe Nisma dënohen me nga 2.000 euro për shkelje të masave anti-Covid

 

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma janë dënuar nga Komuna e Prishtinës për shkelje të masa anti-Covid.

Dy subjektet politike janë dënuar me nga 2.000 euro.