Arbëri

Nisin hetimet ndaj kërcënuesve të kryeministrit Kurti

Nisin hetimet ndaj kërcënuesve të kryeministrit Kurti
Foto e publikuar në Facebook nga kryeministri në detyrë, Albin Kurti
 

Kanë nisur hetimet ndaj kërcënuesve të kryeministrit në detyrë Albin Kurti.

Policia e Kosovës tha për KOHËN se të gjitha veprimet janë duke u ndërmarr në bashkëpunim dhe koordinim me Prokurorinë Speciale.