Arbëri

S’jepen detaje për dy të infektuarit me koronavirus në Kosovë

Pëlqeje KTV Video për të parë video të përzgjedhura nga KOHA
 

Dy raste me pandeminë koronavirus, tashmë janë konfirmuar pozitive në Kosovë.

Në një konferencë të jashtëzakonshme për media në Qeverinë e Kosovës, është thënë se dy rastet e të infektuarve me koronavirus janë një shtetas kosovar 77-vjeçar dhe një grua 20-vjeçare, shtetase e Italisë, raporton KOHA.