Arbëri

Mustafa, Kosnettit: Programi ynë qeverisë do ta përmbyllë dialogun me Serbinë

 

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka nisur mandatin e tretë me një takim me Ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett.

Në këtë takim, siç njofton LDK-ja, u diskutuan tema të rëndësishme për vendin, me theks të veçantë zgjedhjet e brendshme të LDK-së dhe situata aktuale politike.