Arbëri

Vazhdojnë pritjet e gjata në Merdare e Dheu i Bardhë

Vazhdojnë pritjet e gjata në Merdare e Dheu i Bardhë
Foto: Ilustrim
 

Edhe në orët e mbrëmjes po vazhdon të ketë pritje të gjata në pikat kufitare Merdare dhe në Dheun e Bardhë.

Siç njofton Qendra Kombëtare për Menaxhimin Kufitar, pritje më të gjata ka në Merdare, transmeton kp.