Në Rubikon sonte Rexhep Selimi Foto: Alban Bujari / Koha

Në Rubikon sonte Rexhep Selimi

29 November 2018 16:32

Në Rubikon sonte deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, njëherësh edhe ish komandant i UCK-së.

Cila është Kosova pas 21 vitesh luftë? Cili është bashkëpunimi me Shqipërinë? Çka me mbledhjet e përbashkëta të dy qeverive? Çka me dialogun me Serbinë dhe idetë për korrigjim kufijsh? Cila është puna e qeverisë Haradinaj? Cili është plani opozitar për të vazhduar tutje?

Për këto dhe më shumë, sonte në Rubikon me Adriatik Kelmendin.

Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme