KQZ vendos për rinumërim edhe të 280 kutive të tjera Foto ilustrim

KQZ vendos për rinumërim edhe të 280 kutive të tjera

19 qershor 2017 17:05

KQZ ka marrë vendim që të rinumërohen edhe 280 kuti të votimit, rekomandim ky i Qendrës së Numërimit dhe Rezultateve.

Rinumërimi i tyre do të bëhet për shkak të mospërputhjes së të dhënave të kandidatëve dhe subjekteve politike, raporton KTV.

Rinumërimi 280 kutive të votimit e çon në 425 numrin e kutive të rinumëruara.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme