Zgjedhjet 2019

Ahmeti uron VV-në e LDK-në

Ahmeti uron VV-në e LDK-në
 

Shpend Ahmeti, kryetar i PSD-së, ka uruar Vetëvendosjen apo Lidhjen Demokratike të Kosovës që janë më së afërmi fitores në zgjedhjet e 6 tetorit.

Ai ka falënderuar qytetarët për dalje masive dhe procesin demokratik.