HTC prezanton pajisjen Vive Focus VR

15 November 2017 13:23

HTC zyrtarisht ka prezantuar pajisjen për virtualizim të realiteti (VR) all-in-one, i cili do të quhet Vive Focus.

Sikurse ishte paralajmëruar më herët, Vive Focus do të ketë procesor Qualcomm Snapdragon 835, transmeton ksp.

Dizajni i pajisjes përkujton në PlayStation VR dhe Vive Deluxe Audio Strap.

HTC tash për tash nuk ka publikuar kurrfarë informacionesh për specifikat e pajisjes.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme