Tech

Prezantohet Motorola Moto X4

Pas shumë raportimeve, më në fund Motorola ka prezantuar telefonin e saj të ri Moto X4 në panairin e teknologjisë IFA 2017.

Moto X4 do të jetë në dispozicion në version me ngjyrë të zezë Super dhe të kaltër Sterling, si dhe me çmim prej 399 euro, transmeton Koha.net.