Nokia 8 me sistem Android në shitje më lirë nga sa u njoftua

Nokia 8 me sistem Android në shitje më lirë nga sa u njoftua

29 August 2017 15:40

Nokia 8 doli këtë muaj në treg.

Telefoni ka shkuar deri tani tek klientët qe kishin bere porosi online në disa vende dhe çuditërisht kushton më pak se çmimi zyrtarisht i shpalosur prej 599 €, transmeton vizionplus.

Nga raportimet e mediave, klientët e rinj kane paguar ketë model celulari 579 €.

Disponueshmëria e Nokia 8 është vetëm online për momentin, ndërkohë që pajisja del në vitrinat e dyqaneve më 8 shtator.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme