Tech

Rrjedh ‘traileri’ i GTA 6, zbulohen detajet e para

 

Në YouTube u publikua traileri i parë i lojës së shumëpritur Grand Theft Auto versioni 6.

Publikimi zyrtar i trailerit u njoftua për 5 dhjetor pasdite, por plani i Rockstar Games dështoi pasi traileri rrodhi në Youtube dhe X.