Tech

Androidi po fshin 17 aplikacione që vidhnin informacione personale

 

Përdoruesit e Androidit janë paralajmëruar për viruse online që mund të vjedhin informacione personale dhe bankare.

Hakerët po synonin llogaritë bankare të përdoruesve, shkroi The Sun të mërkurën.