Tech

Zbulohen çmimet e OnePlus 8-shit

Zbulohen çmimet e OnePlus 8-shit

Prodhuesi kinez i smartfonëve, OnePlus, pritet që të lansojë smartfonin e ri OnePlus 8.

Uebsajti WinFuture.de duket se ka zbuluar çmimet e OnePlus 8 dhe OnePlus 8 Pro, shkruan ubergizmo.