Realme konfirmon datën e prezantimit të telefonave të rinj

Realme konfirmon datën e prezantimit të telefonave të rinj

26 February 2020 23:12

Prodhuesi kinez i telefonëve të mençur, Realme, në gushtin e vitit të kaluar kishte sjellë në treg Realme 5 dhe 5 Pro.

Kjo kompani ka konfirmuar se javën e ardhshme do të sjellë telefonat Realme 6 dhe 6 Pro, transmeton Koha.net.

Realme 6 do të prezantohet më 5 mars, raporton GSMArena. Ai do të ketë kamerë prej 64MP.

Ende nuk janë bërë të ditur çmimet për këta dy telefona të Realme.

Image

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme