Bateria 5,000 mAh e Galaxy S20 Ultra mbushet për vetëm 58 minuta

Bateria 5,000 mAh e Galaxy S20 Ultra mbushet për vetëm 58 minuta

15 February 2020 14:52

Samsung ka punuar shumë së fundi në mbushësit e shpejtë, duke ofruar 15W për Galaxy S10 e deri te ai 25W, për Galaxy Note10 dhe 45W për Note10+.

Tani Galaxy S20 Ultra do të ofrohet me mbushës 45W, i cili baterinë 5,000 mAh nga 0% në 100% e mbush për vetëm 58 minuta, transmeton Koha.net.

Mbushësi 45W për S20 Ultra do të ofrohet si opsion shtesë për tu blerë, ndërsa si standard ky smartfonë vjen me një tjetër mbushës.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme