Tech

ViewSonic sjell serinë e shpërblyer të monitorëve VX85

 

ViewSonic ka prezantuar linjën më të re të monitorëve, nga seria e kompanisë VX85, e cila e ka fituar çmimin iF Design Award, ndërsa monitorët janë të destinuar për argëtim shtëpiak dhe studiot shtëpiake. Seria ViewSonic VS85 është në dispozicion në dy madhësi të ekranit, me ergonomi inovative, shkruan KitGuru.

Seria VX85 e monitorëve është në dispozicion në versionet 24 dhe 27 inç. Monitori ka dizajn inovativ të mbajtëses në formë unaze, e cila mundëson rregullim të lehtë të rrotullimit dhe pjerrësisë, si dhe menaxhim më praktik të kabllove. VX85, gjithashtu, ka korniza jashtëzakonisht të holla, filtër të dritës së kaltër dhe ofron nivele të përshtatjes së përdorimit.