Tech

Zbulohen specifikimet zyrtare të linjës së telefonave Google Pixel 4

 

Gjatë dy muajve të fundit, Google Pixel 4 dhe Pixel 4 XL janë bërë sekreti i mbajtur më së keqi i Google, ndërsa informuesit në mediat e tyre postuan gjithçka - nga fotot e deri tek specifikimet e pajisjes.

Sajti 9to5google ndërkohë ka dalë me specifikimet e plota zyrtare të linjës Pixel 4 të telefonave, si dhe përmbajtjen rreth paketimit me të cilën arrijnë modelet. Është zbuluar një informacion i ri, dhe ky është Pixel Neural Core, njofton 9to5google.