Tech

Xiaomi paralajmëron smartfon të ri me procesor Snapdragon 730 dhe tri kamera kryesore

Xiaomi paralajmëron smartfon të ri me procesor Snapdragon 730 dhe tri kamera kryesore

Manu Kumar Jain, nënkryetar i përgjithshëm i Xiaomit, ka njoftuar pajisja e ardhshme do të përdorë procesor Snapdragon 730 ose Snapdragon 730G.

Jain thekson se pajisja Xiaomi me procesor të përmirësuar së shpejti do të mbërrijë në Indi, transmeton KosovaPress.