Tech

LG zbulon monitorin e ri 27-inç për “gaming”

LG zbulon monitorin e ri 27-inç për “gaming”
 

Është zbuluar edhe një tjetër model nga seria LG UltraGear e monitorëve për gaming (video-lojëra) dhe mban etiketën 27GL850G.

Monitori i ri, i cili është 27-inç, është i dedikuar për ata të cilët i konsiderojnë shumë të mëdha modelet 49 dhe 38-inç, transmeton Koha.net.